Kaka ir Lucio išpažinimas

Brazilijos futbolistai Ricardo Izecson dos Santos Leite (arba trumpai – Kaka) ir Lucio šiemet birželio 28 d. Johanesburge laimėję FIFA konfederacijų taurę išpažino savo tikėjimą Jėzumi viešai viso pasaulio akivaizdoje.

Po kiekvieno įvarčio Kaká rodo į dangų sakydamas, kam tenka šlovė jo gyvenime.

Po kiekvienos laimėtos taurės (o jų daug) Kaká parodo savo marškinėlius su užrašu „Aš priklausau Jėzui”. Jis pats yra vienas iš 3 geriausių pasaulio futbolininkų.

Kaká išpažinimas jau yra padaręs tai, kad žmonės jau nebegali kalbėti apie jį ir kartu nekalbėti apie jo tikėjimą Jėzumi. Pavyzdžiui, vienas futbolo žurnalas Ukrainoje su juo nuotrauka ant viršelio turėjo antraštę: "Kaká marškinėliai visada su užrašu „Aš priklausau Jėzui”". Tokiu būdu apie Jėzų išgirsta milijonai žmonių, kurie paprastai religija visai nesidomi.

Tačiau tai sukelia ir priešišką reakciją. 2009 m. Birželio 29 d. Danų laikraštis Politiken karštligiškai bandė diskredituoti Kaká, komandos kapitoną Lúcio ir kitus tikinčiuosius Brazilijos nacionalinėje komandoje, bandydamas pateikti juos esančiais kažkokios tai paslaptingos sektos nariais, o ne kad jie puikūs vyrai, kurie myli Jėzų Kristų.

Tai, kad Kaká mėgstamiausia knyga yra Biblija, ir kad iki savo vestuvių jis neturėjo lytinių santykių, visuomet yra kaip rakštis pasaulietinei sporto medijai visame pasaulyje. Šie išpažinimai rodo į jo, kaip vyro, pasišventusio sekti Kristumi ir išpažinti Jį, liudijimą sporto pasaulyje, kuriame populiariausi savanaudiškumas, kvailumas ir seksas.

Šio futbolisto liudijimas uždega mane išpažinti Kristų viešai ir nesigėdijant!

Pasižiūrėkime trumpą filmuką apie jį iš Youtube.

Pagalba per Skype

Turite klausimų? Norite pasikalbėti?
Parašykite per 'Skype'!
Jei mėlyname fone parašyta 'I'm online' - reiškia esu prisijungęs.

My status

Artėjantys renginiai

  • Artimiausiu metu renginių nenusimato

Naujienlaiškis

Būkite informuota(s) apie paskutines mūsų bažnyčios naujienas!

Surinktas turinys

Dienos mintis

"Darvinizmą neigia apie 80% Žemės gyventojų; daugumą palaiko kreacionizmo idėją arba, kaip ją dar vadina, protingo plano (intelligent design) idėją, nors aišku, ją visi formuluoja skirting

— Katia Metelica

Discovery camp

Būkite informuota(s) apie paauglių stovyklą „Discovery“